ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق

2222222
معمولا اتاق فکرها ساختاری دارند که میتوانند در زمینه های مختلف بهترین ایده ها و راه حل ها را برای خروج از بن بست ارایه کنند٬ به طور معمول تئوريسين ها و روشنفكران در یک اتاق فکر یا ایده پردازی با ریشه یابی مشکلات موجود میکوشند با ایده هایی مدرن و کم هزینه ٬ یک برند را از شکست یا رکود به سمت موفقیت سوق دهند...

تمام برندهای کوچک و بزرگ برای رقابت در بازار پرتلاطم تجارت به اتاق های فکر و ایده پردازی نیاز دارند تا بتوانند نه تنها از سد رقبای داخلی عبور کنند، بلکه گامی در جهت جهانی شدن برندشان بردارند. اتاق فکر باعث میشود مدیران برندها از روزمرگی در تصمیم گیری خارج شوند و برنامه های میان مدت و دراز مدت با افقی روشن داشته باشند.

کارشناسان اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق شرکت ادریس میکوشند با قدرت تفکر و خلاقیت بهترین طرح های نوین در صنعت تبلیغات را با برند شما خلق کنند. یک کمپین تبلیغاتی نیاز به یک سناریو و ایده ی خلاق و نوآورانه دارد تا بتواند نتیجه مطلوب را در بر داشته باشد. در اصل مهمترین و حساس ترین بخش یک کمپین که باعث اثر گذاری بر روی مخاطب و بازدهی و موفقیت کمپین می شود ایده منحصر بفرد آن است.